PROJELER

SERA İKLİMLENDİRME

Sera İklimlendirmesi şüphesiz modern seracılığın anahtar kavramıdır. Seracılık sektörü, tarım sektörünün içinde, en büyük destekleyici sektörlerden biridir. Ülkemizde sera yönetimi ve seracılık her geçen gün daha profesyonelleşerek yoluna devam etmektedir. Bununla birlikte modern seralara olan ihtiyaç ülkemiz gıda politikasında öncelikli bir yere sahip olmuştur.
 
Sera iklimlendirmesi sera bitkilerinin ihtiyaç duyduğu ısı ve nem kontrolünün aynı anda sağlanabilmesidir. Karak Makina ısı ve nem
kontrolünü seranız için tek bir ünite üzerinde toplamıştır. Seranızda ihtiyaç duyduğunuz
iklimlendirme Karak Makina tarafından aynı cihaz ile sağlanabilmektedir. Üstelik seranızın büyüklüğüne göre yerleştirilecek ünitelerin merkezi sistem otomasyonu sera bitkilerine göre esnek programlama imkanı da sunmaktadır. Karak Makina'nın sunduğu Sera İklimlendirme çözümleri, ısıtma için ilave yöntemlere ihtiyaç duymadan seranızın sıcaklığını kontrol etmenizi sağlar. Eğer yetiştirmiş olduğunuz sera bitkisini çok iyi tanıyor ve elinizde sizin elde ettiğiniz uygun sıcaklık ve nem verileri varsa Karak Makina bu verilere göre sıcaklık ve nem kontrolünü sağlayacak otomasyon yapılandırmasını da size sağlayacaktır. Sera İklimlendirmesi için çözümlerimizi sunmak için bizimle irtibat kurunuz. Ülkemizin ihtiyaç duyduğu sera bitkileri için en iyi iklimi birlikte oluşturalım.